Mesazhi i fundit me Faton Shoshin? E thotë Buta…

By

E nisën me vrull të madh bashkë biznesin muzikor, por shumë shpejt ata i ndanë rrugët me njëri tjetrin.

Menaxheri i famshëm kosovar i “Nesër Music” Faton Shoshi dhe reperi ferizajas Buta, më nuk bashkëpunojnë ndërsa nga ai bashkëpunim, kanë dalë disa këngë interesante dhe të dëgjuara.

Reperi i ri, shkëputi marrëdhëniet me ish menaxherin, ndërsa mbrëmë në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin, Butaka treguar se cili ka qenë mesazhi i fundit që ka ndarë me Shoshin.

“Babo, a po shihemi kam punë”, ka thënë Buta, duke u përgjigjur në pyetjet e lojës Haje ose Thuaje me Hamitin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm