Fiona Gllavica tregon a ka ndryshuar jeta e saj pas martesës (VIDEO)

By

E ftuar në intervistën “Qitja pikën” për Prive, vjen Fiona Gllavica.

Ajo zbuloi shumë gjëra nga jeta e saj profesionale dhe personale – duke zbuluar ekskluzivisht për Prive se ajo tashmë është edhe në pritje të ëmbël.

Në fjalinë “Do të bëhem nënë…” që duhet të vazhdonte ajo, aktorja përgjigjet:

“Do të bëhem nënë në fillim të korrikut ose në fund të qershorit.” – që la të kuptohej se aktorja shumë e dashur është në javët e para të shtatzënisë.

Si dallon Fiona para martesës nga Fiona pas martesës na e tergon vetë aktorja në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm