Sipas Edi Furrës: Në çka dallojnë Kosova dhe Shqipëria?

By

Në intervistën më të shkurtër të Prive “60 sekonda”, i ftuar ishte Edi Furra.

Me shumë karizëm ai u përgjigj në pyetjet më pikante të këtij emisioni.

Ku dallon Kosova me Shqipërinë, çka i mungon artit shqiptar dhe cila këngëtare nuk e meriton epitetin që ka, zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm