Finalizohet çdo gjë, Elgit Doda jep një lajm të ri (FOTO)

By

I erdhi radha edhe Elgit Dodës!

Këngëtari ka paralajmëruar projektin e tij të ri i cili tashmë është finalizuar dhe shumë shpejt do të publikohet.

Përmes rrjetit social Instagram brenda të cilit postoi një video, Elgiti zbuloi titullin e këngës i cili është “Nuk ke faj”.

Kënga është punuar nga O2 Records dhe vjen e shoqëruar me klip.

Ndryshe, këngëtari po shijon romancën e tij me Klea Hutën e cila poashtu ka paralajmëruar disa projekte të reja të cilat kanë të bëjnë me muzikën./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BhoinGBD-SJ/?taken-by=elgitdoda

 

Artikuj të ngjashëm