Filloi sezoni i ri i “Çka ka shpija”, Naser Rafuna zbulon pak nga risitë

By

Së fundmi është rikthyer seriali shumë i dashur “Çka ka shpija”.

Seriali me autor dhe producent Naser Rafunën përveç se më i shikuari në vendin tonë, mban edhe primatin si më jetëgjati.

Prive ka përgatitur edhe një material me prapaskenat e serialit dhe videon e plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm