Fifi zbulon të preferuarin e saj në “Përputhen”

By

Fifi së fundmi, siç bën shpesh i është përgjigjur pyetjeve të fansave të saj, të cilët kërkojnë të dinë më shumë detaje rreth jetës së bukuroshes.

Një prej tyre e ka pyetur se cilin prej konkurrentëve të “Për’puthen” pëlqen këngëtarja dhe ajo nuk ngurroi të përgjigjet. “A e sheh Për’puthen dhe cili të pëlqen?”, ishte pyetja drejtuar Fifit.

Fifi shprehu simpati për Fatjonin, ndërkohë ky i fundit e shpërndau postimin e këngëtares në Instagramin e tij.

Fifi zbulon se cili nga djemtë e “Për’puthen”

Artikuj të ngjashëm