Fifi thotë “Ma More” në këngën e re

By

Ditë më parë Fifi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

“Ma More” quhet kënga e re, e cila është publikuar në platformën ‘Spotify’, dhe në ‘Deezer’.

Më poshtë mund ta shikoni postimin e saj të plotë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Artikuj të ngjashëm