Fifi rrezikon shëndetin, këngëtarja flet për këto probleme! (VIDEO)

By

Diçka nuk është në rregull me të.

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur nën nofkën Fifi, ka probleme me shëndetin dhe këtë e thotë në një intervistë me Prive.

Këtë të shtune, ajo flet për problemet shëndetësore që i janë paraqitur së fundmi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm