Fifi përgjigjet në të gjitha pyetjet e fansave

By

Pyetjet më të mira për të preferuarit e tyre kanë fasnat.

E ftuar këtë të hënë në NIN me Alaudin Hamitin, pas dy vjetësh Fifi rikthehet për të na rrëfyer shumë nga jeta e saj profesionale dhe personale.

Gjatë intervistës, ajo përgjigjet edhe në pyetjet që kanë dërguar fansat për të.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm