Premierë: Adelina Tahiri – ‘Mos më duaj sot’

By

Është publikuar videoklipi më i ri i këngëtares Adelina Tahiri. “Mos më duaj sot” është punuar nga Darko Dimitrov, teksti nga Ronela Hajati e ndërsa klipi nga Imagine.

Kënga është e zhanrit baladë dhe në të shfaqet këngëtarja shumë seksi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm