Fifi nis xhirimet e klipit: Protagonist një nga djemtë e “Për’puthen”?!

By

Fifi ka qenë një nga artistet më produktive të vitit 2020, e me këtë ritëm do vazhdoj edhe në 2021.

Artistja ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram copëza të shkurtëra nga dy këngë të reja.

“Maniac” dhe “Gjithmonë kthehesh” mbajnë titujt këto projekte të cilat janë të punuara nga Çelik Lipa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Videoklipi i “Maniac” ka nisur xhirimin mbrëmë, e sipas informacioneve të para, Fationi i “Për’puthen” do të jetë pjesë e këtij spoti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm