Festë tek motrat Mustafa!

By

Sot ka pasur festë tek familja e motrave Mustafa ?! Po, megjithëse jo në rrethin shumë të ngushtë familjar.

Prive mëson se motrat Mustafa kanë fejuar djalin e axhës në një ceremoni mes personave të afërt.

E në disa prej imazheve të ndara në rrjete sociale, motrat shihen bashkë me të fejuarën e vëllaut të vogël në disa pozicione interesante.

‘Kështu kur ke shumë kunata’ – ka shkruar e vogla Lule në foton e shpërndarë.

Pa dyshim një fat i madh për nusen dhe jo vetëm! Ndryshe, motrat Mustafa kanë dy vëllezër, teksa vajza në fotografinë poshtë është e fejuara e vëllaut të vogël. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm