“Sa me do” sjell Bardhin, Ricky Rich dhe Dj Gimi O në bashkëpunim

By

Bardhi, Ricky Rich dhe Dj Gimi O kanë lansuar bashkëpunimin e tyre.

“Sa me do” titullohet projekti që solli në bashkëpunim të tre artistët, për producimin e të cilës u kujdes SBS Entertainment.

Kënga është publikuar e shoqëruar me videoklip dhe më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm