Festë e dyfishtë në familjen e Çiljetës (FOTO)

By

 

Sot është datë e veçantë në shtëpinë e Çiljetës.

Këngëtarja dhe djali i saj Fernando festojnë bashkë ditëlindjen.

Ajo mbush plot 35 vite jetë ndërkaq djali 7.

Çiljeta ende nuk ka publikuar momente nga festa nëse veç është duke u zhvilluar por një gjë e tillë pritet të ndodhë së shpejti.

Ndryshe, “A je mirë” është bashkëpunimi i fundit i këngëtares me Estto, projekt ky që u mirëprit nga publiku.

Gëzuar ditëlindjen nënë e bir./Prive.al

Artikuj të ngjashëm