Festë brenda familjes së Taynës (FOTO)

By

Sot është datë e veçantë në familjen e Taynës.

Babai i saj feston ditëlindjen dhe këtë na e tregoi vet reperja.

Ajo postoi një fotografi me prindërit në instastory mbi të cilën shkroi: “Gëzuar ditëlindjen Babi. Jom shumë mirënjohëse edhe e lumtur që t’kom. Të duam”.

Në anën tjetër, Tayna po punon në këngën e radhës pas “Bass” e cila publikohet shumë shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm