Eliza Dushku publikon fotografitë e dasmës së saj brilante (FOTO)

By

Eliza Dushku është martuar me të fejuarin e saj Peter Palandjian.

Aktorja shqiptare 37-vjeçare dhe drejtori 57-vjeçar i Korporatës Interkontinentale Real Estate u kurorëzuan muajin e kaluar më 18 gusht dhe Eliza konfirmoi lajmin duke postuar një seri të fotografive të dasmës në llogarinë e saj në Instagram.

Aktorja e përshkroi postin me ‘8.18.18’ duke ia bashkëngjitur një zemër në formë emoji.

Ajo gjithashtu konfirmoi se ceremonia e dasmës u zhvillua në Boston, transmeton Klan Kosova, përcjellë Prive.

View this post on Instagram

♥️♥️ 8.18.18

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on

 

Artikuj të ngjashëm