Fero dhe Arbenita ndahen? (VIDEO)

By

Si shpesh herë, Fero dhe Arbenita kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, madje reperi është zhdukur nga ky rrjet social duke mos treguar arsyet.

Mediat rozë raportuan për një ndarje për shkak të ndodhive të fundit por ata në fakt janë ende bashkë.

Videoja më poshtë ju tregon detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm