FËR FËR FËR NGA EVI! (VIDEO)

By

Evi Reçi pas pauzës në muzikë dhe angazhimit në Dancing With the Stars ka publikuar videoklipin e ri.

Ky projekt u dha premierë të shtunën në Prive dhe është titulluar ‘Merr Guximin’.

Kënga është produkt i artistëve nga Kosova, Mixey në muzikë dhe teksti me melodi nga Rona Nishliut.

“Merr guximin” ka nuanca nga kënga ‘Kur më vjen burri nga stani. Përpos kësaj më klipin e realizuar nga Pro Video, Evi shfaq edhe talentin e vallëzimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm