Femra më seksi në botë, i jep fund beqarisë

By

Elly Brook dhe Jeremy Parisi më në fund u martuan në një ceremoni martesore mahnitëse në Itali.

The Sun zbuloi muajin e kaluar se ata po planifikonin ditën e tyre të madhe këtë verë pas një romance shtatëvjeçare.

Ylli televiziv kishte veshur një fustan të bukur të bardhë me mëngë të gjata dantelle dhe një vello të prerë, me flokët brune që rridhnin rreth saj teksa kërcente.

Beaming Jeremy ishte i veshur me një kostum blu me një lule në xhepin e gjoksit ndërsa çifti u bë burrë e grua.

Yjet, të cilët më në fund zbuluan se ishin fejuar këtë vit, kërcyen me muzikë romantike kitarë në një oborr pasi perëndonte dielli.

 

Artikuj të ngjashëm