Fatlume Popovci i këndon plot ritëm dashurisë 

By

Fatlume Popovci erdhi me shumë ritëm në këngën e re fiks për stinën e verës.

Kënga e re titullohet “Dashni” dhe tani është publikuar në të gjitha platformat e transmetimit.

“Dashni” e publikuar edhe në Youtube është shoqëruar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm