Më në fund, reperi i njohur është zyrtarisht në Instagram

By

Jay-Z është zyrtarisht në Instagram.

Reperi 51 vjeçar vendosi më në fund t’i bashkohej platformës së rrjeteve sociale.

Pak pasi e ka hapur llogarinë, Jay-Z arriti afër dy milionë ndjekës, dhe deri tani ka vendosur të ndjekë vetëm një person. Çuditërisht, edhe Beyonce e ndjek vetëm Jay-Z në Instagram.

Në postimin e tij të parë dhe Story, Jay-Z ndau një numërim mbrapsht për publikimin e filmit të ardhshëm të Netflix, The Harder They Fall – i cili do të jetë i disponueshëm për transmetim duke filluar nga sot.

Jay-Z shërben si producent në film dhe realizoi muzikën për të. Muajin e kaluar, ai bëri një paraqitje të rrallë në tapetin e kuq në premierën e filmit në Los Angeles.

 

Artikuj të ngjashëm