Fifi dhe MC Kresha e konfirmojnë duetin në “Këngën Magjike” – bashkëpunimi i tyre ka një titull të çuditshëm

By

Siç raportioi edhe Prive në fillim të kësaj jave, reperi i famshëm MC Kresha dhe këngëtarja Filloreta Raçi do të prezantohen bashkë në Këngën Magjike.

Dyshja e famshme tani e kanë konfirmuar edhe vet duetin, pasi që është Fifi ajo që publikoi një fotografi me Kreshën në Instagramin e saj.

Ata të dy na habitën pak për përzgjedhjen që kishin bërë për njëri tjetrin dhe thënë të drejtën kjo është një befasi e këndshme nga festivali.

Kënga e tyre mbanë një titull mjaft interesant: “Psikopatja jote”, dhe këtë e ka treguar Fifi në Instagramin e saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm