Fajt ka diçka për të thënë për Hip Hopin në Kosovë (VIDEO)

By

Reperi i njohur, Fajt, aktualisht pjesë e labelit Black Fish, pak ditë pas lansimit të projektit ‘A duhem’ ka goditur me një ‘freestyle’ në Instagram.

Artisti mes rreshtave ka treguar një lloj historiku të shkurtër të Hip Hopit në Kosovë si dhe kohës kur ai nisi të merrej me këtë profesion.

Kënga në fjalë nuk është e publikuar deri më tani por që versioni në fjalë është pëlqyer menjëherë nga fansa të shumë në rrjete sociale e Fajti bën mirë të mendojë për një gjë të tillë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm