Etrit Berisha shfaqet përkrah personit të zemrës

By

Portieri i kombëtares shqiptare Etrit Berisha nuk është që zë shpesh me jetën e tij private.

Ai prej kohësh është në lidhje me Aidën, një vajzë që jeton në Suedi.

Nga kjo pjesë nuk kuptojmë shumë për faktin që dyshja janë hermetik mbi privatësinë.

Megjithatë, janë disa momente të shënuara ato që bëjnë përjashtim si i fundit ku portieri i kombëtares shqiptare ka postuar një fotografi përkrah Aidës me rastin e ditëlindjes së kësaj të fundit.

Ndryshe, nuk dihet nëse Etriti dhe Aida kanë plane për ndonjë kurorëzim të lidhjes në të ardhmen e afërt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm