Blero publikon këngën me ritme verore “Jar Na Na”

By

Më në fund Blero doli nga vuajtjet e dashurisë, dhe solli një këngë ritmike plot sharm.

Të mërkurën ai ka lansuar projekti e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin e ri Kolë Oroshi.

Klipi i ri i realizuar buzë detit, do t’’iu sjellë ndjesinë e ditëve të nxehta të verës, ndërsa me këngën e tij të re, zor se do rrijë dikush pa vallëzuar.

Muzika është bërë nga Irkenc Hyka ndërsa teksti nga Petro Xhori, kurse producent është vetë Blero. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm