Kida nis punën për këngën e re (FOTO)

By

Kida ka nisur punën për këngën e re.

Këngëtarja shumë e dashur nga publikur shqiptar, zbuloi se një projekt i ri muzikor vjen së shpejti pas një postimi që e ka bërë në instastory e të cilin ju mund ta shihni më poshtë.

Ajo nuk dha shumë detaje megjithatë ky është lajm i mirë për adhuruesit e muzikës së saj.

Kujtojmë që Kida solli duet me Ermal Fejzullahun titulluar “Tela” që pati sukses jashtëzakonisht të madh në publik dhe YouTube dhe përveç tij, edhe një bashkëpunim me Lyrical Son që poashtu u dëgjua./Prive.al

Artikuj të ngjashëm