Estto thotë “Krejt ti fala” (VIDEO)

By

Këngëtari Estto ka publikuar këngën e tij të re.

“Krejt ti fala” titullohet projekti i cili është i shoqëruar me videoklip.

Muzikën dhe tekstin e ka bërë vet artisti ndërkaq Alandy u kujdes për finalizimin.

Nëse nuk e dini, Estto është nipi i Besnik Qakës nga NRG Band./Prive.al

Artikuj të ngjashëm