Si rrallë herë Rona Nishliu publikon foto me vajzën

By

Viti 2019 ka qenë një vit shumë i bukur për Rona Nishliun pasiqë këngëtarja u bë nënë për herë të parë.

Këngëtarja e njohur kishte konfirmuar lajmin në muajin gusht me një fotografi nga spitali krah bashkëshortit dhe mjekut.

Mirëpo, këtë periudhë të mëmësinë ajo ka vendosur ta shijojë larg syrit të medias.

Megjithatë, sot, Rona ka postuar një fotografi të vajzës nën përshkrimin: ‘Krejt bota’.

Foto e plotë më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

Krejt bota ♥️ #babylove #baby #babybliss

A post shared by R O N A N I SH L I U (@rona1shliu) on

Artikuj të ngjashëm