Estto sjell duetin me Skerdin (VIDEO)

By

Estto sapo ka lansuar bashkëpunimin me Skerdin.

Dyshja sollën këngën me titull ‘A ke ti zemer’ nën shoqërinë e videoklipit të realizuar në Shqipëri.

Tekstin dhe melodinë i punoi Estto ndërkohë muzikën e realizoi Big Bang./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm