A do të sillte duet me Getin, Xeni?! (Video)

By

Shkelzen Jetishi këtë javë u përball me pyetjet e intervistës më të shkurtër të Prive, atë prej ’60 sekonda’.

Xeni u shpreh se nuk e luan rolin e burrit me mustaqe e nuk ndjen xhelozi ndaj kolegëve.

“Është e mirë” është komenti që artisti dha për Mimoza Kusari Lilën teksa u shpreh se e brengosin ngjarjet politike në vend.

Reperi i preferuar i këngëtarit është Geti dhe nuk e mohon një duet me të.

Nuk di të bëj pite por as nuk është mendjemadh, deklaroi Jetishi në Prive teksa nuk ngurroi të përgjigjet nëse është këngëtari më i pasur në Gjakovë e nëse i ka shkuar ndër mend të martohet sërish.

’60 sekonda’ sjellin përgjigjet e plota të Xenit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm