‘Është babi jo…’, Arta Elezaj ndan festën familjare

By

Ditën e djeshme Arta Elezaj pati festë familjare.

View this post on Instagram

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Bëhet fjalë për ditëlindjen e babait të saj, të cilit ajo vendosi t’ia festojë si më së miri.

Një darkë e madhe për afro 40 të ftuar ishte menduar si befasi, e cila u bë shkas që mes tjerash të njihemi edhe me familjen e modeles.

Prindërit e rinj në moshë ia kanë shtruar asaj rrugën që të definojë një gjë.

Përmes rrjeteve sociale, nga fotografitë e realizuara ajo e ka sqaruar se bëhet fjalë për “babain” dhe jo për vëllain e saj.

Pamjet nga festa i gjeni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm