Vajza një lajm i mirë! Këngëtari i famshëm zemërthyes ‘single’ përsëri

By

Këngëtari i famshëm, ai që theu mijëra zemra vajzash Harry Style është single përsëri.

Sipas revistës amerikane People, Styled dhe aktorja 28 vjeçare Camille Roëe nuk janë më bashkë dhe kjo është konfirmuar.

Çifti raportohet t’i kenë dhënë fund lidhjes menjëherë pasi Harry përfundoi turneun e tij botëror.

Por në anën tjetër, as Harry e as Camille nuk kanë bërë ndonjë deklaratë rreth ndarjes. /Prive.al

Harry Styles and Camille Rowe

 

 

 

Artikuj të ngjashëm