Ermali dhe Luar vijnë me ‘Shqiptare’ (VIDEO)

By

Ermal Fejzullahu dhe Luar kanë lansuar projektin e tyre muzikor.

Kënga quhet ‘Shqiptare’ dhe vjen bashkë me video.

Gjithçka u realizua nga Mixey dhe Apollo. Ky është dueti i parë mes Ermalit dhe Luar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm