Fobinë që ka Ronela Hajati mund ta keni edhe ju!

By

Ka shumë e shumë njerëz në botë që vuajnë nga frika prej lartësive, dhe zor se i menaxhojnë emocionet kur ndodhen pranë vendeve të larta.

Ndër ta është edhe këngëtarja e famshme shqiptare Ronela Hajati, e cila e ka ndarë me ndjekësit e saj frikën më të madhe që ka.

Kur dikush nga fansat e saj i rrëfeu se vuan nga lartësitë dhe errësira, Ronela e ndau me të frikën e saj më të madhe.

“Lartësia tmerr, por errësirën e kam qejf”, ka thënë këngëtarja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm