Ermali dhe Ami festojnë përvjetorin e martesës

By

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë arsye për të festuar ditën e sotme.

Çifti i njohur i shoubizit shqiptar, mbushën plot 12 vjet martesë.

Amarda ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, për t’i uruar Ermalit përvjetorin e martesës.

View this post on Instagram

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)

Ata janë prindër të dy fëmijëve dhe kanë karrierë të suksesshme në televizione e biznese.

Urime!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm