Erion Veliaj së shpejti baba për herë të parë! (VIDEO)

By

Dasma e tyre bëri jehonë mjaft të madhe dhe u shkrua shumë në media si njëri ndër eventet më të mëdha aso kohe.

Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa, e kurorëzuan dashurinë e tyre në martes më datën 6 Shtator të vitit 2014.

Një histori dashurie e cila bartë me vete një lidhje 16 vjeçare në mes çiftit, nuk ka se si mos të ketë risi e mos ecin përpara edhe planet për dhe planifikimin e rritjen e familjes.

Kur do të bëhët baba kryetari i Tiranës, në cilin muaj të shtatëzanis është Ajola, e shumë informata tjera mund ti ndiqni nga min 1:45 në storien e realizuar nga emisoni ’ Prive’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm