Era Istrefi sapo publikoi një insert nga klipi i ri dhe është bombastik!

By

Videoklipi i ri i këngëtares Era Istrefi, është gati dhe pritet të lansohet të premten.

Këngëtarja kësaj here vjen në bashkëpunim me një artist nga Jamaica, ku xhiroi edhe klipin e saj të fundit të këngës “Prisoner”.

Istrefi ka bërë duet me xhamaikanin Koshens e kënga quhet “Oh God”.

Klipi i Erës është xhiruar në det, e këngëtarja edhe kësaj here vjen tejet e veçantë dhe me shumë stil, si në paraqitje ashtu edhe në këndim. /Prive.al

View this post on Instagram

Tomorrow!!!😍⚡️⚡️⚡️@konshens

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Artikuj të ngjashëm