Era Istrefi dridh Coachella’n (VIDEO)

By

Festivali i njohur i muzikës në Shtetet e bashkuara, bëri bashkë shumë yje përfshirë këtu edhe vajzat shqiptare që sapo kanë nisur të depërtojnë në tregun ndërkombëtar.

Pasi ditë më parë në skenën e këtij festivali performoi Dua Lipa, pas saj ka kënduar edhe Era Istrefi e cila ka shkëlqyer në binën e këtij eventi të madh botëror.

Me stil unik si gjithmonë, ajo kishe zgjedhur të vishte rroba xhinse dhe një palë gete rrjetë, të cilat për momentin janë më in se kurrë.

Në profilin e saj në Instagram Era ka publikuar një fotografi gjatë kësaj performance, duke e falënderuar personin që e shkrepi. /Prive.al/

Shot out to whoever took these pics of me ??

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Last night was lit ?s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Artikuj të ngjashëm