Ju mund të mos e besoni por Adrola Dushi është beqare dhe djemtë s’ia gjuajnë!

By

Ajo është një ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe sa herë flitet për bukurinë e vajzave tona, ajo listohet e para.

Por modelja e njohur Adrola Dushi na ka befasuar shumë me përgjigjen që dha kur është pyetur nga Roza Lati në programin “Why not”, se si reagon ajo kur e ngacmojnë djemtë.

View this post on Instagram

📸 @fadilberishaphotography 😌

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

“Të ta prish këtë që the se mua nuk më gjuajnë fare. M’u bë djali për t’u martuar dhe them kur do më gjuajnë mua. Ka ikur kohai me fare. Për të qenë e sinqertë nuk më ngacmojnë shumë këtu. Nuk e di më ruhen, gjë që më pëlqen tek vetja ime. Kur bëhet ndonjë ngacmim që është për të qeshur, thjesht qesh dhe kaq”

Adrola Dushi tani është beqare, pasi martesa e saj e parë përfundoi me divorc dhe ka një djalë të quajtur Troi. Mirëpo, duket se çunat kanë frikë t’i afrohen asaj sepse e përceptojnë se nuk kanë shanse me të!

Artikuj të ngjashëm