Sara Hoxha sapo zbuloi bashkëpunimin që fansat po prisnin

By

a Hoxha, një nga fytyrat publike më të dashura është gati për sipërmarrjen e saj.

Ajo po bashkëpunon por fjala nuk është për muzikë! Sara ka bashkuar forcat me sipërmarrësen dhe make-up guru-n, Sara Karaj.

Kjo e fundit ka brendi e saj në makeup dhe bashkë me Sara Hoxhën po sjellin bashkë koleksionin e ri në kuadër të Skosmetics.

Këtë e zbuloi Sara me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram duke shtuar se koleksioni vjen shumë shpejt. /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm