Enis Bytyqi vjen me “Histori”

By

Ashtu siç këngëtari kishte paralajmëruar në rrjete sociale, Enis Bytyqi lansoi këngën e re.

Produksioni i ri muzikore titullohet “Histori” dhe u realizua me videoklip.

Më poshtë mund të ndiqni prurjen e re muzikore të këngëtarit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm