Lansohet bashkëpunimi mes Gold Ag dhe Nikollë Nikprelaj (VIDEO)

By

Gold Ag dhe Nikollë Nikprelaj kanë lansuar këngën e re.

Projekti muzikor quhet ‘Jem Ilira Jem Teuta’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Në këtë këngë ka punuar Nikolla dhe Gold Ag me orkestrim të Edlir Begollit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm