Eni Koçi paralajmëron klipin e ri: Prezantohet si një kukull

By

Ajo ka pamjen e një vajze të pafajshme, me flokë të arta dhe fytyrë kukulle.

E tillë po prezantoeht në klipin e saj më të ri, të cilin e ka paralajmëruar përmes një postimi në Instagram.

Këngëtarja që muaj më parë solli një bashkëpunim me Genc Prelvukajn i cili është edhe i dashuri i saj, tani po vjen solo.

Pas këngës remake “Shi bie në Tiranë”, ajo po vjen me një tjetër projekt e kësaj here e vetme. /Prive.al

Anyone wanna join me? “Jemi dashtë” #thismonth #newvideo

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

 

Artikuj të ngjashëm