Mos Blero na tregoi si do duket e dashura e tij e re?

By

Pas ndarjes nga Afrona, Blero mund të themi që e ka ‘lëshuar’ pak dorën me postime.

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Ai ka shkruar shumë gjëra që janë marrë si mesazhe të koduara nga ndjekësit dhe portalet, drejtuar Afronës.

E së fundmi, Blero ka ‘goditur’ sërish.

Dihet fiksimi i Leonardo Di Caprios me të dashurat e reja.

Së fundmi, ai u nda me njërën prej tyre, posa ajo mbushi të 25-at.

Kjo praktikë duket t’i ketë pëlqyer Bleros.

“Po m’pëlqen shumë rregulla e Leonardo Di Caprios. 23-25, asnjë ditë më të vjetër. Ky është vëllai im” – është shprehur ai në Instagram.

Mos është inspiruar Blero nga aktori i njohur që të ndjekë modelin e tij? Me shumë gjasë, nuk kemi të habitemi nëse e dashura e tij e re të ketë këtë kriter moshe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm