Emina Çunmulaj mahnit në fustan të kuq!

By

Kryesisht e shohim të thjeshtë dhe në veshje të zakonshme, meqenëse ditët e fundit po i kalon në shtëpi meqë është në prite të një fëmije.

Modelja Emina Çunmulaj, po pret fëmijën e saj të dytë ndërsa kujdes maksimal i kushton të bijës 2vjecare, Ellas.

Por mbrëmjes elegante nuk i ka lënë tërësisht anash.

BUkuroshja Emina, është veshur në një fustan të kuq tejet elegant dhe ka ekspozuar barkun e fryrë.

Ajo po ashtu, është shfaqur më e grimuar se zakonisht ndërsa është drejtuar për një festë, menjëherë pasi u kryqëzua me komente negative nga ndjekësit që reaguan keq karshi një fotografie të sajën me bashkëshortin, ku ai po i kapte të pasmet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm