Endrik Beba bëhet baba: Rastësia është befasuese

By

Gjatë verës kurorëzoi dashurinë dhe pak muaj më pas u bekua me ardhjen në jetë të fëmiut të parë.

Ish-vokalisti i grupit Lynx, Endrik Beba ka përjetuar një prej gëzimeve më të mëdha në jetë kur bashkëshortja lindi djalin, Liamin.

Ka qenë vetë Endriku ai që ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjete sociale lajmin e gëzueshëm.

Rastësia befasuese ka qenë se Liami ka lindur fiks në orën 22:22. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm