2 Ton publikon projektin e tij të ri në bashkëpunim me reperen (VIDEO)

By

Para dhjetë ditësh Prive kishte paralajmëruar një projekt të ri të 2 Ton në bashkëpunim më një repere të re.

Artisti kishte etiketuar një vajzë me emrin Tika Behrami, ende e panjohur për shoëbizin vendor por e cila sipas të gjitha gjasave do të futet në treg fillimisht me këtë bashkëpunim.

Ky projekt u publikua sot dhe ju mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm