Geti kurrë pa e shiju …?(Foto)

By

Kjo sezonë konsiderohet të jetë sezonë e artistëve tanë, të shumta janë angazhimet me mbrëmje muzikore.
Te tilla angazhime ka edhe reperi i njohur, Getoar Selimi.

Ai së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku mes tjerash ka shprehur nostalgji për pushimet.

Këtë fotografi e ka shoqëruar me mbishkrimin “Gjate gjithe veres me kte lloj pamje dhe kurr pa e shiju…”.

Si duket reperit po i mungon të shijoj në maksimum ditët e nxehta të veres afër plazhit e jo në udhëtime./Prive.al

Geti

Artikuj të ngjashëm