Enca shumë e nxehtë në klipin me Beartin (VIDEO)

By

 Më në fund, Enca lansoi projektin e ri.

Këngëtarja shfaqet në skena të nxehta në video me Beartin e ‘Për’puthen’.

Projekti muzikor u punua nga Rzon dhe ju mund ta dëgjoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm