Sot fillon Festivali i parë i Operës në Kosovë, ja ku mund t’i gjeni biletat!

By

Festivali i parë i Operës në Kosovë “Rame Lahaj & Friends”, i organizuar nga Rame Lahaj do të mbahet sot nga ora 20:30 në sheshin Skëndërbeu në Prishtinë.

Për shkak të interesimit të madh për pjesmarrje është rritur dhe numri i ulsëve, ndërsa biletat mund t’i merrni pa pagesë pranë biletarisë së Teatrit Kombëtar nga ora 10- 13 & 18 -20. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm